Листова ПВХ-плівка з праймером

УФ-офсетні принтери, гібридні офсетні принтери, стандартні офсетні чорнила, гібридні чорнила та УФ-сітчасті фарби. У нескінченному виборі листового офсетного друку часто виникає тенденція підкреслювати всі останні інновації та незліченні типи підкладок, фарб і сушарок.

Однак так само часто ми забуваємо, що це дорогі технології, і що не всі поліграфічні компанії володіють ресурсами для утримання великого парку машин, постійно оновлювати і модернізовувати їх. Багато невеликих друкарень, по суті, з різних причин змушені стикатися з викликами ринку і конкуренцією з уживаними машинами, відновленими або низько- технологічними. Крім того, багато типографій, чи то великих чи малих, які завжди друкували лише папір, не володіють УФ офсетними принтерами. Фахівці добре знають, що для того, щоб друкувати на папері, використовуючи окисні фарби, достатньо використовувати традиційний офсетний принтер, не обладнаний для УФ-закріплення. Що робити, якщо вам буде потрібно друкувати на ПВХ-плівці для виготовлення рекламних етикеток? Ви б відхилили замовлення клієнта? Чи будете купувати дуже дорогий УФ-офсетний принтер? Ніщо не може бути більш неправильним!

Рітрама має те, що вам потрібно! Весь спектр аркушів з ПВХ, оброблених спеціальним покриттям, що робить їх ідеально придатними для друку навіть за допомогою оксидних офсетних принтерів. Широкий асортимент ПВХ-листів, доступних в різних обробках і товщинах, зі спеціальними клеями, що можуть застосовуватись на багатьох поверхнях, здатних задовольнити найрізноманітніші вимоги.Спеціальне верхнє покриття, що наноситься на листи ПВХ від Рітрама, діє як каталізатор, що прискорює та сприяє процесу сушіння чорнила на матеріалі, гарантуючи при цьому відмінні результати друку і, отже, використання ультрафіолетового офсетного друку для цього типу матеріалів.

Поділитись