Ritrama is founded in Milan in 1962 thanks to Arnold Rink.

СТВОРЕННЯ: ПОЧАТОК ІСТОРІЇ RITRAMA

1962 Піонер Арнольд Рінк заснував “Ritrama” біля Мілана (Італія), переконаний можливостями у новітній європейській тиско-чутливій промисловості. Його ділова хватка, в поєднанні з інноваційним та великим промисловим баченням і величезним почуттям гуманності, заклала фундамент для сімейної компанії. Ці принципи заснування сьогодні віддзеркалюються співробітниками групи в усьому світі.

In 1982 Ritrama opens in Europe the self-adhesive materials market.

ДУМАЮЧИ ПРО МІЖНАРОДНЕ МАЙБУТНЄ

1982 Заснована “Ritrama (UK) Ltd.” в Манчестері, щоб зайняти значну позицію в Великобританії, Північній Європі та на ринках Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

1989 Заснована “Coating Srl” в Аґрате біля Мілана (Італія) з метою покриття з адгезивами на основі акрилових розчинників. У 2001 році його назву перетворюють на “Coating Ricofin Srl” і переводять до Чернуско-суль-Навільйо.

In 1990 Ritrama launches to United States roll label, screening and cast vinyls.

ПЕРШІ КРОКИ ЗА ОКЕАНОМ

1990 Придбання двох виробничих потужностей в США в Міннеаполісі та Клівленді, що дозволило компанії продовжувати рости в галузях флексо матеріалів, трафаретного друку та вінілу.

In 1994 Ritrama launches in Spain self-adhesive materials manufacturing.

ЩЕ ОДНА ЄВРОПЕЙСЬКА МЕТА

1994 Заснування “Ritrama S.A.” в Барбера-дель-Валлес біля Барселони (Іспанія), що спеціалізується на виробництві високоякісних самоклеючих плівок.

In 2000 Ritrama enters the paper self-adhesive material market.

СПЕЦІАЛІЗУВАННЯ НА РИНКУ САМОКЛЕЮЩИХСЯ ПАПЕРІВ

2000 Придбання FAD (сьогодні називається Ritrama SpA) в Сассоферрато – біля Анкони – великого італійського виробника самоклеючих виробів, що спеціалізуються на паперових сертифікованих з безпечності продуктах.

In 2006 Ritrama launches new roll label automated centres.

ШТАБ: ЦЕНТРАЛІЗОВАНІ ФУНКЦІЇ ТА ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

2006 Рітрама відкривається в Україні. Сучасний слітерний цех, склад та дистрибуційний центр для ринку всієї країни.

2006 Відкриття нового штабу групи “Ritrama” в Капонаго – передмісті Мілана – з централізованими груповими функціями, що включає в себе повністю автоматизований центр розрізання та логістики для флексо матеріалів .

2008 Відкриття високотехнологічного центру порізки матеріалу Viscom та логістичної платформи, створеної в тому ж районі, що й Штаб-квартира.

In 2008 Ritrama arrives in Latin America with a plant in Chile.

ВИХІД НА РИНКИ ЛАТИНСЬКОЇ АМЕРИКИ ЩО РОЗВИВАЮТЬСЯ

2008 Відкриття компанії “Ritrama S.A.” в Чилі – установи для покриття та розрізання, що розташована в Куракма- регіон Вальпараісо, – з метою обслуговування ринків Латинської Америки, що розвиваються, а також підтримки місцевих та регіональних потреб.

In 2009 Ritrama arrives on the Asian market with a plant in China.

ЗАНЯТТЯ АЗІАТСЬКОГО РИНКУ

2009 Відкриття “Ritrama (Hefei)” у Китаї, установи для покриття та порізки, розташованої в Хефей – провінція Аньхой, – для обслуговування швидкозростаючих ринків Китаю та Південно-Східної Азії.

In 2011 Ritrama acquires Polifibra, leader in laminates for industrial use for the construction and electrical sectors.

RITRAMA КУПУЄ POLIFIBRA

2011 Придбання “Polifibra SpA”, європейського лідера у виробництві виробів для кабельної промисловості, електричних ізоляторів, матеріалів для будівництва та фотогальванічної промисловості. Виробництво ламінатів використовує технології та досвід компанії “Polifibra” разом із ноу-хау групи Ritrama.

In 2012 Ritrama celebrates 50 years of activity in the self-adhesive materials industry.

СВЯТКУВАННЯ ВІХИ: ПЯТИДЕСЯТИРІЧЧЯ

2012 “Ritrama” святкує свої перші 50 років, як новатор та промоутер у тиско-чутливій промисловості. Компанія Ritrama зобов’язана постійному зростанню та успіху, кожній людині яка в ній працює.

Since 2009 Ritrama enters the south American market, in Mexico, Costa Rica, Guatemala, Colombia and Brazil.

НОВІ РОЗРІЗАЮЧІ ТА РОЗПОДІЛЬНІ ЦЕНТРИ ДЛЯ ЗАДОВІЛЬНЕННЯ ПОТРЕБ РИНКІВ ПІВДЕННОЇ АМЕРИКИ

2009 “Ritrama Inc.” та “Mextran” спільно запустили “Ritrama Mexico”, розташовану в Мехіко, щоб забезпечити повний сервіс для конверторів ролевих матеріалів для мексиканського ринку.
2010 Відкриття “Ritrama Costa Rica”, розташована в Белен-Ерідіа, а також “Ritrama Guatemala”, з можливістю розпуску, розташована в столиці країни – Сьюдад-де-Гватемала.
2011 Відкриття комплексу “Ritrama Colombia”, складського та порізного заводів, розташованого в Медельіні, та нової “Ritrama Brazil” у Жундиаи, Сан-Паулу.

In 2015 Ritrama expands the UK production centre facilities in Manchester.

ПОТОЧНІ ІНВЕСТИЦІЇ В ВИРОБНИЦТВО

2015 “Ritrama UK” переїжджає в нове місце в індустріальному парку Тамесід – Східний Манчестер – розширює виробничий центр (14 000 м2): продуктивність зростає на 50%.

In 2015 Ritrama expands the Graphics production centre and opens the Graphics Academy.

КОМПЛЕКС НА-РІВНІ-МИСТЕЦТВА ДЛЯ ГРАФІЧНОГО ПІДРОЗДІЛУ

2015 Виробничий центр, присвячений Графічному підрозділу (колишній Viscom) в місті Чернуско-суль-Навігліо, переїздить до Базіано – біля Мілана – у більшому приміщенні (10 000 кв.м.) з сучасними лініями покриття, які забезпечують високі стандарти продукції та покращують продуктивність. Площа будівлі присвячена «Академії Графіки»: навчально-виховний центр з оклейки.

In 2016 Ritrama arrives in the Dominican Republic and in Peru.

ПОДАЛЬШЕ РОЗШИРЕННЯ НА КАРИБАХ ТА У ПІВДЕННІЙ АМЕРИЦІ

2016 Відкриття “Ritrama Caribe”, центри розпуску та розподілу, розташовані в Домініканській Республіці. Близькість до гавані Пуерто Мультімодал Куачедо – це ідеальний спосіб доставки для островів Карибського моря.

2016 Відкриття центру “Ritrama Perù”, центр розпуску та розподілу , розташованого в Лімі, для задоволення потреб місцевого перуанського ринку.
2017 Центр розпуску та розподілу в Кіто, столиці Еквадору, обслуговує всю країну і відображає тверду віру компанії у цьому ринку.

RITRAMA TO ENHANCE ITS PRESENCE IN THE SOUTH AFRICAN MARKET

РІТРАМА РОЗШИРЮЄ СВОЮ ПРИСУТНІСТЬ НА ПІВДЕННО – АФРИКАНСЬКОМУ РИНКУ

2017 Велике відкриття 2000м² центру розрізання і роздачі поблизу Фенікса, Дурбан. Після 10 років на південноафриканському ринку “Ritrama” інвестує в нову місцеву команду та нову інфраструктуру.

A NEW HEADQUARTERS FOR THE NORTH AMERICAN MARKET

НОВА ШТАБ-КВАРТИРА ДЛЯ ПІВДЕННО-АМЕРИКАНЬСЬКОГО РИНКУ

2017 Відкриття найбільш сучасного та продуктивного заводу в усьому світі в місті Мур, округ Спартанбург – штат Південна Кароліна. Це об’єкт площею 30000-квадратних метрів буде використовувати новітні технології покриття і передову робототехніку для внутрішньої логістики та упаковки, а також повністю автоматизовану систему зберігання та пошуку для всіх своїх складських вимог. Цей завод буде логістичною платформою для обслуговування Північної Америки, а також експорту на ринки Центральної Америки та Південної Америки.