САМОКЛЕЮЧІ МАТЕРІАЛИ:
Технології і Іновації

Заснована у 1962 Ritrama, італійська багатонаціональна компанія, широко вважається лідером ринку у розробці та виробництві самоклеючих матеріалів. Продуктове портфоліо згруповане у п’ять основних підрозділів -Рулонні етикетки, Плівки для реклами, Офсетний друк, Промислове і Поліфібрія – включає в себе широкий спектр матеріалів, які використовуються в багатьох спеціалізованих галузях.
Розташована біля Мілану, Ritrama це найбільший незалежний постачальник самоклеючих матеріалів у Європі та один з глобальних гравців на ринку.
Організація має виробничі потужності та логістичні центри у всьому світі. Найважливіше, що показує новітні технології, знаходяться вІталії, Іспанії, Великобританії, США, Чилі та Китаї; інші центри розрізання та розподілу знаходяться в Центральній та Південній Америці та Центральній Європі. Ця структура поєднує в собі високий ступінь спеціалізації на матеріалах з передовими системами промислової автоматизації, що дозволяє забезпечувати локальні потреби, виконуючи доставку “вчасно” та надавати рішення як для стандартних, так і для індивідуальних застосувань.

+50

років

5

континентів

+1000

працівників

24

закладів

Ritrama це лідер в дизайні і виробництву самоклебчих матеріалів.