КЕРІВНИЦТВО ЗАСТОСУВАННЯ НА МАЛИХ РІВНИХ ПОВЕРХНЯХ: ВИКОРИСТОВУЮЧИ ТЕХНІКУ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ МАЛЯРНОЇ СТРІЧКИ

Ця методика дозволяє застосовувати самоклеючі матеріали Ritrama, порізані і вибрані, з використанням нанесеної стрічки, на маленьких рівних поверхнях методом сухого нанесення, використовуючи малярні стрічки.

КЕРІВНИЦТВО ЗАСТОСУВАННЯ НА ВЕЛИКИХ РІВНИХ ПОВЕРХНЯХ: ВИКОРИСТОВУЮЧИ ТЕХНІКУ ФІКСАЦІЇ СТРІЧКОЮ У ЦЕНТРІ

Ця методика дозволяє застосовувати самоклеючі матеріали Ritrama, порізані і вибрані, з використанням нанесеної стрічки, на великих рівних поверхнях методом сухого нанесення.

КЕРІВНИЦТВО ЗАСТОСУВАННЯ НА ТРЬОХМІРНИХ ПОВЕРХНЯХ: ВИСТУПИ І ЗАГЛИБЛЕННЯ

Це відео показує, як самоклеючий матеріал CAST ВІД Ritrama може використовуватися на тривимірних поверхнях, накшталт виступів та заглиблень, за допомогою методу сухого нанесення.

КЕРІВНИЦТВО ПО ЗАСТОСУВАННЮ ДРУКОВАНОГО САМОКЛЕЮЧОГО МАТЕРІАЛУ НА АВТО

Дізнайтеся крок за кроком, як застосувати RI-JET 50 CAST AIR FLOW з друком. Цей метод використовує центральну стрічку. Ви також дізнаєтеся про підказки та хитрощі, щоб застосувати матеріал до поглиблень.

КЕРІВНИЦТВО ПО ЗАСТОСУВАННЮ САМОКЛЕЮЧОГО МАТЕРІАЛУ НА ВІКОН

Це відео показує, як застосувати самоклеючий матеріал, використовуючи воду між плівкою та робочою поверхнею. Після досягнення задовільної позиції використовуючи ракель видаліть всю воду.

КЕРІВНИЦТВО ЗАСТОСУВАННЯ РЕКЛАМНИХ ПЛІВОК RI-MARK ЗА ДОПОМОГОЮ МОНТАЖНОЇ ПЛІВКИ

Застосування плівок для реклами RI-MARK. Використовуючи монтажну плівку відео показує, як обгорнути сторону фургона, щоб забезпечити професійну зовнішність без бульбашок.
Цей метод використовує центральну стрічку.

КЕРІВНИЦТВО ПО ЛАМІНУВАННЮ ДРУКОВАНИХ САМОКЛЕЮЧИХ МАТЕРІАЛІВ

Короткий посібник, який допоможе вам дізнатись про хитрощі та прийоми для ламінування вашого друкованого матеріалу за допомогою спеціальної самоклеючої плівки, виробленої Ritrama.