RI-Eclipse

Відчуйте свіжість і прохолоду з новими плівками RI-ECLIPSE для вікон!
Професійні самоклеючі матеріали RI-ECLIPSE не лише забезпечать ваш автомобіль модним виглядом, а й також служать більш корисним і функціональним цілям.

Різні відтінки
Ці легкі у монтажу клейкі плівки, доступні з різними рівнями світлового пропускання: це чудово підходить для зовнішнього використання, і гарного вигляду, і це, безсумнівно, може вважатися найкращим рішенням для автомобільних вікон. Усі продукти є сумісними з ABG D5535.

Шість причин для вибору тонувальної віконного плівки

_ ЗАХИСТ ВІД УФ: Сонцезахисні властивості цих самоклейких плівок відхиляють до 99% шкідливого ультрафіолетового випромінювання, а також захищають вашу шкіру.
_ РОБИТЬ ВАШУ МАШИНУ ПРИВАТНОЮ: Ніхто за межами вашого автомобіля не може бачити крізь кольорове тонування RI-ECLIPSE: це забезпечить необхідну приватність всередині, а також запобігає взлому та зберігає ваші володіння поза увагою від чужих очей.
_БЕЗПЕКА ПОПЕРШУ: Це допомагає захистити обшивку, оббивну поверхню, килими та фурнітуру Вашого автомобіля, особливо якщо вона зроблена з шкіри, від шкідливого ультрафіолетового випромінювання, що сприяє вицвітання, що допомагає вашій машині зберігати свою цінність і виглядати гарно довше.
_ ВІДЧУЙТЕ ПРОХОЛОДУ: Відхиляє сонячну енергію до 64%: прохолодніша температура в зоні пасажира дозволяє суттєво зменшити споживання палива, тому що використання системи кондиціонування зменшується.
_ ТРИ РІЗНІ ВИГЛЯДИ: різні відтінки, від найменшої тонованої плівки, до тієї, що має середню передачу світла, і до самої темного з серії: вибирайте те, чому ви віддаєте перевагу!
_ ПЕРЕСТАНЬТЕ ЖМУРИТИСЬ : Плівки віконного тонування допомагають захистити водіїв від небезпечних відблисків або сліпучих вогнів, обмежуючи також стомленість зору, особливо під час тривалих поїздок або вночі.

 


RI-Eclipse

НАЗВА ПРОДУКТУ Клей Опис Вага Товщина ТХ(EN)
4-GL2B-07436 RI-ECLIPSE WINDOW 20 ASP PERMANENT PET25 Акриловий постійний Світло-сірий тонований глянсовий прозорий поліестер. 55g/m² 40µ
4-GL2B-07437 RI-ECLIPSE WINDOW 15 ASP PERMANENT PET25 Акриловий постійний Сірий тонований глянсовий прозорий поліестер. 55g/m² 40µ
4-GL2B-07435 RI-ECLIPSE WINDOW 05 ASP PERMANENT PET25 Акриловий постійний Темно-сірий тонований глянсовий прозорий поліестер. 55g/m² 40µ