RI-Mark

Матеріали для використання Cad-Cam / плоттера. Мономерні, полімерні та литі плівки доступні у широкому асортименті кольорів та обробки, а також пропонують коротку, середню або довготривалу міцність залежно від застосування.

Etch Glass

 

Etch glass плівки забезпечують елегантну привабливість у скляному декорі, коли потрібна “заморожена” поверхня.

Читати далі

Транслюцентні

 

Прозорі кольорові вініли, призначені рівномірно розподіляти світло на підсвічених вивісках.

Читати далі

Прозорий

 

Прозорі кольорові вініли призначені для підсвічуваних вивісок, віконної графіки та зміни кольору ламінуванням.

Читати далі

670 Supreme CAST

 

Останнє покоління вінілових плівок CAST, присвячених 3D прикрашенню складних поверхонь і підкладок, з заклепками та гофрами.

Читати далі

Premium

 

Широкий асортимент кольорових глянцевих полімерних плівок, що забезпечують високу конформованість на надзвичайно криволінійних поверхнях.

Читати далі

O Range 400

 

Широкий асортимент глянцевих полімерних плівкових плівок для середньо- та довго- строкових зовнішніх і внутрішніх вивісок.

Читати далі

Gemstone 640

 

Декоративні плівки призначені для високої візуальної привабливості, з відмінним поверхневим блиском та блискучою металевою обробкою.

Читати далі

L100

 

Широкий асортимент мономерних плівок з кольорового блиску для коротко- та середньо- строкових зовнішніх і внутрішніх застосувань.

Читати далі

M300

 

Широкий асортимент кольорових матових мономерних плівок для коротко- та середньо- строкових зовнішніх і внутрішніх застосувань.

Читати далі

Спеціальні продукти

 

Ці матеріали, призначені для задоволення потреб розробників знаків, ідеально підходять для зовнішніх знаків безпеки, рекламних та високоякісних аплікацій.

Читати далі