Відмінності литих та каландрованих плівок

Незалежно від того, чи ви новачок у графічній індустрії або вже багато років на ринку, ви, швидше за все, чули терміни “литий” і “каландрований” У нашій повсякденній діяльності ми використовуємо ці терміни для розрізнення типу плівок. Однак ці терміни фактично відносяться до процесу виготовлення плівки. Литі плівки зазвичай розглядалися, як преміальні або довгострокові плівки в… Читати далі>>

Рішення для розміщення реклами на підлозі

Основа Спеціальні плівки для друку і ламінації на підлогу в приміщення для ефективної комунікації  у рекламних та маркетингових кампаніях, запусках продукції або інструкціях з охорони здоров’я та безпеки. Білі глянсові ПВХ-плівки, зі спеціальним клеєм, який міцно тримає їх на поверхні підлоги і за потреби видалення,- зняття без його залишків.Також, клей містить сіру пігментацію, що збільшує непрозорість… Читати далі>>

Діапазон продуктів


Великий цифровий формат
Великий вибір розчинника, екологічного розчинника, ультрафіолетового, латексного та матеріал для друку водорозчинними чорнилами для широкого кола аплікацій, таких як  автомобільній рекламі та промо акціях.

Читати далі

Рекламний
Матеріали для рекламної індустрії, а також для автомобільних і декоративних застосувань. Ці матеріали постачаються в листах або на рулонах для подальшого перетворення.

Читати далі

RI-Mark
Матеріали для використання Cad-Cam / плоттером. Мономерні, полімерні та литі плівки доступні у широкому асортименті кольорів та обробки, а також пропонується коротка, середня або довготривала міцність залежно від застосування.

Читати далі

RI-Wrap
Інноваційні та привабливі рішення самоклеючого матеріалу з великим вибором різної обробки, текстури та кольорів для обгортання транспортних засобів, човнів або внутрішніх робочих поверхонь.

Читати далі
 

Бібліотека

Інтернет-архів усіх технічних та рекламних брошур, опублікованих Ritrama.
Побачити все
   

ICC Профілі

Завантажте колірний профіль вашого типу принтера: отримайте найкращі результати.
Побачити все
 

Відео посібник по застосуванню

Серія відеороликів, що показують різні методи застосування самоклеючих матеріалів.
Побачити все