“Повертаємо гроші за повернені заглушки!”

Увага, – Акція! Рітрама-Україна дбає про навколишнє середовище, щоб зробити наступний крок у майбутнє еко-френдлі суспільства, стартує акція: Збирайте заглушки та привозьте їх нам, – отримуйте миттєву знижку. Правила та деталі акції: 1. Мінімальна кількість повернутих заглушок- 50шт. 2. Заглушки повинні бути по 50шт на нитці, упаковані в коробці чи мішку. 3. Обов’язково – чисті… Читати далі>>

GREAT SUCCESS FOR SGIA EXPO IN LAS VEGAS!

Жовтень 27, 2018 |
The interactive booth focused on Ritrama’s special products for window, wall, floor decoration and vehicle wrapping; drawing the attention towards these solutions, capable of responding in a timely manner to specific application needs.  A great audience gathered during the PDAA Wrapquest Wrap Team Challenge, the special event sponsored by Ritrama, who provided the innovative and user friendly RI-Jet 50 Slide&Tack for car wrapping.  A… Читати далі>>

Діапазон продуктів


Великий цифровий формат
Великий вибір розчинника, екологічного розчинника, ультрафіолетового, латексного та матеріал для друку водорозчинними чорнилами для широкого кола аплікацій, таких як  автомобільній рекламі та промо акціях.

Читати далі

Рекламний
Матеріали для рекламної індустрії, а також для автомобільних і декоративних застосувань. Ці матеріали постачаються в листах або на рулонах для подальшого перетворення.

Читати далі

RI-Mark
Матеріали для використання Cad-Cam / плоттером. Мономерні, полімерні та литі плівки доступні у широкому асортименті кольорів та обробки, а також пропонується коротка, середня або довготривала міцність залежно від застосування.

Читати далі

RI-Wrap
Інноваційні та привабливі рішення самоклеючого матеріалу з великим вибором різної обробки, текстури та кольорів для обгортання транспортних засобів, човнів або внутрішніх робочих поверхонь.

Читати далі
 

Бібліотека

Інтернет-архів усіх технічних та рекламних брошур, опублікованих Ritrama.
Побачити все
   

ICC Профілі

Завантажте колірний профіль вашого типу принтера: отримайте найкращі результати.
Побачити все
 

Відео посібник по застосуванню

Серія відеороликів, що показують різні методи застосування самоклеючих матеріалів.
Побачити все