Будьте на 30% швидші із технологією Slide&Tack

Slide&Tack – інноваційна лита вінілова плівка під друк для декорування будь-якого типу транспортних засобів. Завдяки своєму особливому складу продуктів Slide&Tack кожен, навіть непрофесіонал, може легко і швидко кастомізувати будь-який автомобіль або інший транспортний засіб. Спеціальний клей з низькою початковою адгезією, “Slide&Tack” буквально “ковзає” по поверхні, що спрощує процес передклеевої підготовки, таким чином полегшуючи правильне позиціонування… Читати далі>>

РІТРАМА ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ВАШУ БЕЗПЕКУ

В результаті спеціальної перевірки, проведеної в Сертифікованій зовнішній лабораторії (CSI), наші самоклеючі матеріали відповідають стандарту EN13501-1, даний стандарт визначає клас пожежостійкості матеріалів. Матеріали були протестовані з урахуванням умов експлуатації та успішно пройшли всі випробування. Завдяки цим продуктам, які  наносяться на скло, стіни та підлогу, можна декорувати будівлю від А до Я відповідно до все більш… Читати далі>>

Діапазон продуктів


Великий цифровий формат
Великий вибір розчинника, екологічного розчинника, ультрафіолетового, латексного та матеріал для друку водорозчинними чорнилами для широкого кола аплікацій, таких як  автомобільній рекламі та промо акціях.

Читати далі

Рекламний
Матеріали для рекламної індустрії, а також для автомобільних і декоративних застосувань. Ці матеріали постачаються в листах або на рулонах для подальшого перетворення.

Читати далі

RI-Mark
Матеріали для використання Cad-Cam / плоттером. Мономерні, полімерні та литі плівки доступні у широкому асортименті кольорів та обробки, а також пропонується коротка, середня або довготривала міцність залежно від застосування.

Читати далі

RI-Wrap
Інноваційні та привабливі рішення самоклеючого матеріалу з великим вибором різної обробки, текстури та кольорів для обгортання транспортних засобів, човнів або внутрішніх робочих поверхонь.

Читати далі
 

Бібліотека

Інтернет-архів усіх технічних та рекламних брошур, опублікованих Ritrama.
Побачити все
   

ICC Профілі

Завантажте колірний профіль вашого типу принтера: отримайте найкращі результати.
Побачити все
 

Відео посібник по застосуванню

Серія відеороликів, що показують різні методи застосування самоклеючих матеріалів.
Побачити все