Папери

Вибір серед самоклеючих матеріалів з покриттям,
без покриття, кольорових або металізованих
з різною обробкою, тріплексними будовами і
матеріалів для термодруку.

Папери без покриття

 

Різні самоклейкі матеріали для друку інформації з анти скручувальними властивостями, які часто є оптимальним вибором для всіх вимог до друку в офісних та роздрібних секторах.

Читати далі

Папери з покриттям

 

Завдяки глянцюванню різних рівнів ці рішення ідеально підходять для застосування в галузях логістики, фармацевтики, продуктів харчування, косметики та товарів для дому.

Читати далі

Кольоровий папери

 

Самоклейкі матеріали для створення вражаючих кольорових етикеток, для рекламних і просувних цілей, або для попереджувальних наклейок.

Читати далі

Плівки і папери для термодруку

 

Діапазон зі спеціальним лицевим матеріалом для термодруку, що використовується у галузях доставки, пошти та роздрібної торгівлі.

Читати далі

Металізовані папери

 

Ефект металізації етикетки  з покриттям золотом та сріблом, широко використовуються на упаковках для косметики, домашніх товарів та продуктів харчування, для створення привабливого дизайну.

Читати далі

Папери для термотрансферу

 

Самоклеючі матеріали, придатні для термодруку, що використовується у галузях доставки, складському та логістичному секторі.

Читати далі

Тришарові серії

 

Тришарові конструкції, що дозволяють створювати “етикетки-книжки”, зазвичай використовуються у офісах, адміністративних, складових і логістичних галузях.

Читати далі