Ярлики для багажу

Опір розриву
Обидва продукти виробляються з термобумаг, ламінованих прозорою поліпропіленовою плівкою, що забезпечує високу стійкість до розриву. Вони включають версію еко-перенесення та версію з спеціальним верхнім покриттям, що забезпечує високу стійкість до вологи, спирту та олії.
Ключові особливості
Постійний акриловий клей особливо підходить для забезпечення гарного зчеплення з критичними поверхнями. Лицеві матеріали забезпечують високу стійкість до подряпин, відмінний друк та підходять для різних систем друку, які включають пряме термічне друкування.
Інформація про багаж
Мітка надійно відображає інформацію про подорожі на багажі, наприклад номери рейсів та призначення, які можуть використовуватися для відстеження та записування.
Завантажити PDF (EN/IT)

Ярлики для багажу

НАЗВА ПРОДУКТУ Клей Опис Вага Товщина ТХ(EN)
4-RL6A-02943 BAG TAGS THERMAL ECO AP904 WG62 Акриловий постійний Покритий термо еко (без захисту) папір ламінований прозорою поліпропіленовою плівкою. 110g/m² 113µ
4-RL6A-03085 BAG TAGS THERMAL TOP AP904 WG62 Акриловий постійний Термо топ (з захистом) папір ламінований прозорою поліпропіленовою плівкою. 115g/m² 115µ