Готові рішення

Документи та плівки для широкого кола застосувань, від стандартних до індивідуальних.

Фарма

 

Високоякісні кінцеві рішення для вимог щодо маркування фармацевтичної промисловості, де ідентифікація етикетки та маркування продукту є важливими.

Читати далі

Повторне запечатування

 

Матеріали на продовольчому ринку, щоб підтримувати свіжість продуктів, а також особисту технічну підтримку для найлегшого використання.

Читати далі

Персональний догляд

 

Широкий вибір аплікацій, де вигляд має надзвичайно важливе значення, наприклад косметика, парфумерія чи засоби для догляду за тілом.

Читати далі

Вина та парфуми

 

Широкий асортимент самоклеючих матеріалів першого класу, що покращують історію, якість та смак високоякісних пляшок для вина та спиртних напоїв.

Читати далі

Напої

 

Матеріали, що дозволяють досягти чудових етикеток, створювати якісні наклейки для широкого вибору дизайну брендів.

Читати далі

Їжа

 

Широкий вибір самоклеючих матеріалів для харчової тари, повністю відповідає основним директивам, що регулюють цю галузь.

Читати далі

HP Indigo Digital

 

Універсальні матеріали для цифрового друку HP, що використовуються у різноманітних додатках, що вимагають невеликих об’єктів.

Читати далі

Маркування бочок

 

Хімічні бочки повинні витримувати екстремальні погодні умови: від гарячих пустель до холодних і мокрих палуб кораблів.

Читати далі

Плівки для ламінації

 

Діапазон матеріалів для ламінування, для захисту етикетки від подряпин або покращення зовнішнього вигляду етикеток з різною обробкою.

Читати далі

Етикетки для переносу

 

Самоклеючі матеріали для спеціалізованих етикеткових конструкцій, для застосування в шкіряній та електричній промисловості.

Читати далі

Rapidjet

 

Вибір самоклеючих матеріалів, для друку в принтерах Memjet, Primera та струменевої печаті чорнилами на водній основі для малих або середніх об’ємів етикеток.

Читати далі

UV Jet

 

Матеріали з спеціалізованим верхнім покриттям для УФ струменевого друку, призначені для високошвидкісного друку та друку коротких і середніх розмірів.

Читати далі

Безпека

 

Спеціалізовані продукти для боротьби з контрафакцією та втручанням із видимою схемою безпеки та ультратендітним лицевим матеріалом.

Читати далі

Ярлики для багажу

 

Самоклеючі матеріали, спеціально розроблені для високоякісних етикеток на багажі, які використовуються для відстеження та запису.

Читати далі

Шини

 

Самоклеючі етикеткові матеріали, які витримують жорстоке поводження під час зберігання, транспортування та підгонки шин.

Читати далі

Polytex Фабричне Маркування

 

Діапазон, присвячений p.o.s. маркування тканин, де ідеальне зчеплення з одягом та чиста знімність є важливими.

Читати далі