Безпідложкові матеріали для термодруку

Надзвичайні інноваційні рішення

DTL – це самонарізана (без підложки) термобумага, що поєднує преміальні властивості з економічною ефективністю. Матеріали RITRAMA DTL використовуються для маркування роздрібних цін, маркування ваги харчових продуктів, складських та логістичних маркувань та мобільного друку.
Переваги DTL
Переваги матеріалів без підложки прямого нагріву:  нижчі витрати на транспортування та логістику, оскільки в результаті з єдиного рулону виходить більше етикеток, що значно скорочує час, який оператори використовують для зміни рулонів.  З точки зору навколишнього середовища це зменшує товщину (таким чином, використовується менше матеріалу), а також відсутність  відходів у вигляді матриць та підложки.
Різні довжини етикеток з одного рулону

Зростання вживання матеріалів без підложки прямого нагріву в зваженні було підкріплено європейською директивою 1169/2011 про надання інформації про їжу споживачеві. Роздрібні торговці зобов’язані зараз вказати інгредієнти, поживні якості та список алергенів на етикетках упаковки їжі.

DTL Ritrama відповідає потребам роздрібних продавців виготовляти багато ярликів різної довжини з одного рулону та друкувати їх з цією важливою інформацією.


Потрібно більше інформації про використання матеріалів без підложки прямого нагріву? Зв’яжіться з нами.

Завантажити PDF (EN/IT)